Koloběžka-Jak jí neznáte

Na našich stránkách se snažíme psát o koloběhu a koloběžkách v různých formách. Nedá mi to tedy, abych vás neseznámil s jednou netradiční koloběžkou.

  Firma LOPED sídlí na západním okraji Prahy, v centru obce Tachlovice v domku u rybníka, přímo u důležité silnice č.101 vedoucí z Radotína do Rudné. Hlavním výrobním programem firmy jsou vícestopá jízdní kola, která jsou zkonstruována a vyráběna se záměrem nabídnout výrobky zachovávající dobré vlastnosti jízdního kola, jeho technickou jednoduchost, snadnou obsluhu, údržbu a nízké náklady. Totéž platí i o jejich koloběžce „3v1“.

loped1  loped2

  Tato koloběžka je praktická a plní tři funkce:

-obvyklá koloběžka-odrážení jednou nohou

-kolochodka- jízda v sedě se střídavým odstrkováním nohama

-sedlo umožňuje oporu v případě delšího stání (např. při čekání)

  Může sloužit jako tréninková pomůcka pro upevnění fyzické kondice, ale i jako prostředek usnadňující pohyb osobám, které obtížně chodí nebo jako pomůcka k nácviku koordinace a rovnováhy. To jí však neubírá na tom, že je to koloběžka plnohodnotná, taková jak je známe. A navíc je pro snadnou přepravu skládací, tudíž se dá převážet v kufru automobilu, či vzít do veřejného dopravního prostředku.

loped3  loped4

  Posiluje také bederní svalstvo, jehož ochablost způsobuje bolesti páteře. Výška sedla je nastavitelná 50-80cm, vyhovuje všem postavám, nosnost 90kg a hmotnost 12kg. Má nezávisle brzděna obě kola sadou „V“ brzd. Postavena je na 16“kolech.

 

  Pokud vás tato koloběžka zaujala, navštivte stránky firmy LOPED, kde se dozvíte více a přes snadný objednávkový formulář si ji můžete zakoupit. www.loped.cz

loped5  loped6

One thought on “Koloběžka-Jak jí neznáte

  • 6.7.2020 at 17:49
    Permalink

    Dobrý den, mám o koloběžku se sedátkem veliký zájem kolik stojí a zda se dá někde objednat?

    Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *