Čtenářská soutěž o koloběžku

Třetí ročník čtenářské soutěže o koloběžky a další zajímavé ceny.

Vážení čtenáři. Máme za sebou dvě úspěšné soutěže o koloběžku a rádi bychom na ní navázali v dalším období našeho magazínu. Počet účastníků soutěže, jejich krásné příběhy byly pro nás motivací a pro naše čtenáře příjemným zpestřením. Proto jako motivaci pro vašeho soutěživého ducha vytvořila naše redakce ve spolupráci s partnerskou firmou REKOLA-Růžový bikesharing v českých městech  soutěž o nejzajímavější fotografii na téma :

„Moje fotografie s růžovým kolem nebo koloběžkou“

Zašlete nám svojí autentickou fotografii s růžovým kolem nebo koloběžkou z některého z měst v České republice, kterou můžete opatřit i svým vlastním komentářem. Více informací, kde si kolo nebo koloběžku v růžové barvě můžete zapůjčit, najdete na stránkách společnosti REKOLA.

https://www.rekola.cz/

 

Každý účastník má možnost zaslat až tři fotografie na dané téma. Výběrem redakce a společnosti Rekola budou vyhodnocena a odměněna první tři místa, fotografie se zároveň objeví ve fotogalerii na facebooku magazínu RedRabbit.cz  a společnosti Rekola.cz

IMG_3664 IMG_3645

IMG_3363 _DSC1012

Soutěž probíhá od 16.6.2016  a uzávěrka přijatých článků je 16.7.2016. Takže máte celý měsíc na fotografování vašich jízd na růžových kolech nebo koloběžkách. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakčního týmu naší společnosti nebo partnerské firmy. Vaše fotografie vám pomůžeme upravit tak, aby je bylo možné publikovat. Svým zapojením do soutěže poskytujete zároveň nám právo použít pro soutěž vámi zaslané fotografie. Prosíme vás, ve vašem zájmu, nechť jsou v dobrém rozlišení a co v největším formátu. Fotografii u jednotlivých příspěvků může být max.3 ks. Více pro jediný článek nelze poskytnout. Vybírejte tedy ty, které si myslíte, že zaujmou.

Výherci budou informování prostřednictvím mailu a vyhlášení výsledků včetně tří nejúspěšnějších příspěvků bude zveřejněno na stránkách našeho magazínu v červenci letošního roku.

_DSC1297 IMG_3363

Po zkušenosti, kterou máme z minulých soutěží, upozorňujeme soutěžící že:

-přihláškou do soutěže je mail s patřičným počtem přiložených fotografii, kterým dáváte jejich souhlas se zveřejněním

-neposílejte fotografie ve špatné kvalitě a nadměrném počtu, sami vyberte, co z vašich obrázků chcete zařadit do soutěže

-soutěžící, který se přihlásí do naší soutěže, musí, kromě své mailové adresy uvést svoje plné jméno a telefonní kontakt, pro případné oznámení o jeho výhře a potvrzení své účasti na slavnostním předání cen. S těmito informacemi bude ze stran naší společnosti nakládáno v souladu s platnou legislativou ČR.

-slavnostní vyhlášení výsledků soutěže a předání cen výhercům proběhne v Praze v měsíci červenec, termín upřesníme všem účastníkům soutěže po jejím skončení.

-výhru je nutno převzít osobně a nebo v zastoupení na slavnostním vyhlášení

Své příspěvky (max. 3 fotografie) včetně popisku (název snímku, lokalita, případně další okolnosti provázející jeho pořízení, které nám chcete sdělit)  zasílejte s uvedením předmětu: Fotosoutěž REKOLA  na adresu:  mentor@redrabbit.cz

 

 

První místo v soutěži získává:

Koloběžku  Yedoo-Mezeq New-V brake

http://www.yedoo.eu/cz/kolobezky-yedoo/yedoo-mezeq-new/v-brake.aspx

MEZEQ_NEW_redblack_side_m_0001 yedoo mezeq

 

Druhé místo v soutěži získává:

Koloběžku  Yedoo-Ox New

http://www.yedoo.eu/cz/kolobezky-yedoo/yedoo-ox-new/v-brake.aspx

OX_NEW_greyblue_side_m_0001 yedoo ox

 

Třetí místo v soutěži získává:

Dárkový poukaz od společnosti REKOLA na sdílená kola a koloběžky pro letošní rok

pokaz rekola

https://www.rekola.cz/