Soutěž o koloběžku MIBO GRAN TURISMO a další ceny

Druhý ročník čtenářské soutěže o koloběžku a další zajímavé ceny.

Vážení čtenáři. V loňském roce proběhla úspěšná soutěž o koloběžku a rádi bychom na ní navázali v dalším období našeho magazínu. Počet účastníků soutěže, jejich krásné příběhy byly pro nás motivací a pro naše čtenáře příjemným zpestřením. Proto jako motivaci pro vašeho soutěživého ducha vytvořila naše redakce ve spolupráci s partnerskou firmou Koloběžky MIBO, koloběžky pro každého, www.mibo.cz  soutěž o nejzajímavější příspěvek na téma :

„S koloběžkou na cestách“

 

Soutěž 1  Soutěž 2

Napište nám příběh o tom, co s koloběžkou zažíváte vy, jaké výlety podnikáte, kam všude jezdíte. Víkendové putování, dovolená s koloběžkou  a nebo expedice? Zpracujte to do poutavého povídání o délce do 3000 znaků a zašlete na adresu naší redakce. Pokud se vám to podaří. A pokud ne? Stejně nám napište. Nikdy nevíte, co bude naše čtenáře zajímat. Jistě si váš příběh rádi přečtou.

Vyhodnocení soutěže bude prostřednictvím monitoringu zobrazení vašich příspěvků v našem magazínu. Tři z vás kdo se v žebříčku hodnocení dostanou na nejvyšší příčky, budou na začátku měsíce dubna 2016 odměněni jednou z námi vybraných cen pro vítěze.

Soutěž probíhá od 22.1.2016 a uzávěrka přijatých článků je 20.3.2016. Takže máte 2 měsíce pro psaní a vymýšlení náplně svých příspěvků. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakčního týmu naší společnosti nebo partnerské firmy. Vaše články vám pomůžeme upravit tak, aby je bylo možné publikovat. Svým zapojením do soutěže poskytujete zároveň nám právo použít pro soutěž vámi zaslané fotografie. Prosíme vás, ve vašem zájmu, nechť jsou v dobrém rozlišení a co v největším formátu. Fotografii u jednotlivých příspěvků může být od 4ks do 12ks. Více pro jediný článek nelze poskytnout. Vybírejte tedy ty, které si myslíte, že zaujmou.

Výherci budou informování prostřednictvím mailu a vyhlášení výsledků včetně tří nejúspěšnějších příspěvků bude zveřejněno na stránkách našeho magazínu v dubnu letošního roku.

Po zkušenosti, kterou máme z minulé soutěže upozorňujeme soutěžící že:

-monitoring čtení jednotlivých příspěvků je prostřednictvím společnosti Google ČR a jejich statistik

-neposílejte příliš krátké příspěvky, nebudou publikovány

-příspěvky do soutěže, kde nebude požadovaný počet fotografií nemůžeme publikovat

-slavnostní vyhlášení výsledků soutěže a předání cen výhercům proběhne v Praze v měsíci duben, termín upřesníme všem účastníkům soutěže po jejím skončení.

-výhru je nutno převzít osobně a nebo v zastoupení na slavnostním vyhlášení

Své příspěvky zasílejte na adresu:  mentor@redrabbit.cz

První místo získá koloběžku MIBO Gran Turismo:

Soutěž 1 (1)

  

Druhé místo získá Brašna na řidítka Force NEKY Klick:

Soutěž 2 místo

Třetí místo získá Sigma Eloy Combo (sada):

Soutěž 3 místo

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *