Posuňte své hranice-A třebas s námi

Posuňte si své hranice… A třebas s námi.

Pro letošní rok navázal náš magazín úzkou spolupráci s běžeckou školou Miloše Škorpila. Nepůjde jen o společné výběhy a pořádané akce, ale hlavně o to, přiblížit vám, našim čtenářům krásy běhu a pokusíme se posunout vás dále.

miloš 1 Miloš 1

Jak to chceme udělat?  Jak jsem již zmínil, spolupracujeme s profesionály v oboru běhu, koloběhu a fitness a já na vlastním těle otestuji a názorně vám předvedu jak na to a jak to vypadá, když se do něčeho zakousnete a jdete za tím. Vím, že toho o běhání bylo napsáno již mnoho a každý z vás si může najít skvělé rady kdekoliv na webu. Ale přidáme-li další ingredience jako jsou koloběžky a nějaká ta závaží?

Náš průřez spektrem tří sportovních disciplín bude však unikátní a pomůže vám v rozvíjení nejenom jednostranném, ale pokud možno vyváženém.

miloš 3 miloš 4

Vycházíme z těchto sportů:

Běh-zná ho každý

Koloběh-pro některé novinka

Fitness-marné snahy vylepšit svou postavu

Hodně se píše o tzv. hobby běžcích, lidech běhajících jen tak pro radost či s nějakým jasnějším cílem. Rádi se stavíme na startovní čáru různých závodů a poměřujeme se s ostatními. Toto je pro nás takovým zpestřením a zároveň motivací pro další tréningy.

My se na to díváme ještě jinak. Běh a sport jako takový je pro nás nejen zábavou a možností vylepšit své zdraví. V rámci nového programu „ Fit pro běh, fit pro práci, fit pro život“.

Během rozumějte jakoukoliv sportovní aktivitu, která nám jednotlivcům pomáhá být lépe připraven na svou práci a pomáhá nám žít plněji své životy.

miloš 5 miloš 6

Vybrány jsou v našem případě tři sporty, které lze sloučit dohromady a naplnit si tak nejenom své cíle, ale i žít plnohodnotnější životy. Ať jsou ty osobní a nebo ty pracovní.

Zdokonalovat se budeme ve všech třech sportovních odvětvích pod vedením zkušených trenérů. V běhu, pod vedením Miloše Škorpila, snad netřeba představovat.

Ve fitness pod vedením Martina Stejskala, trenéra fitness, kulturistiky a ultimátního zápasníka MMA s jeho novým přístupem k trénování fitness aktivit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *