Krátká zpráva

V loňském roce milovníci koloběhu poprvé nastoupili na svoje stroje a vydali se na takřka 300km závod, rozdělený do několika etap, s příznačným názvem “ETAPÁK”. První ročník se pořadatelům velice vydařil a náš tým byl pozván letošní rok, aby se zúčastnil tohoto závodu. Po krátké úvaze jsme souhlasili se startem a již jsme na startovní listině, od 6.5. do 10.5.2015 budeme soutěžit se skutečně vytrénovanými borci.

Líbí se mi myšlenka etapových závodů, vždyť naše cesty na sever jsou také takové etapáky, jen s tím rozdílem, že tempo je poklidné a stroj naložený. Cyklisté mají své vícedenní závody a byl jsem jimi vždy přitahován, tak proč né koloběžci?!!

Od roku 2014 máme tedy také takový závod a doufám, že vzniknou další a další s tím, jak se koloběžka bude postupně více dostávat do podvědomí lidí.

sms1  sms2

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *