Startujeme v Rakousku

Přátelé koloběžci!

Neuplynula ani polovina roku 2015, roku kdy náš klub vznikl a s potěšením bych rád oznámil, že první zemí kam se rozroste náš koloběžecký klub RedRabbit bude Rakousko.

Při naší účasti na závodě Etapák 2015 jsem potkal partu skvělých kamarádů-koloběžců, žijících v této zemi. Stanou se našimi prvními ambassadory v zahraničí. Jsou to David Pasek, Jurek Milewski a Guido Pfeiffer. Ano, je to celý výborný Austria team. Funkce ambassadora je prozatím čestná, ale vzhledem k tomu, že máme stejnou snahu přiblížit tento nádherný sport širokým masám, kdo jiný by nám v Rakousku měl pomáhat? Přeci ti nejlepší!

Těšíme se na spolupráci s nimi.

Zdeněk Valenta

mentor RedRabbit club

rako

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *