Nová značka přichází na trh

  Vždy mě mile potěší, když se dozvím, že se naše koloběžecká společnost rozroste o dalšího člena. Tím novým přírůstkem jsou koloběžky od renomované firmy Crussis, doposud výrobce jízdních kol, horských, trekových, dětských a elektrokol. Firma se těší dobré pověsti a má spokojené zákazníky a tak jsem byl zvědav čím mě překvapí jejich koloběžky.

crussis1  crussis2

  Něco málo jsem si o jejich výrobním programu nastudoval a chtěl jsem se za vás přesvědčit zda je to tak. Cituji z jejich stránek: „ Značka CRUSSIS klade již od počátku výroby vysoký důraz na jedinečnost každého modelu, proto jsou kola kompletně sestavovaná přímo v České republice pod přísným dozorem profesionálních techniků. Pečlivě vybíráme pouze značkové komponenty, které zaručují dlouhou životnost a snažíme se vyrábět kola, která budou především nenáročná na budoucí údržbu. Každé jízdní kolo je proto nejprve kompletně sestaveno a seřízeno. Až poté výrobek opět rozkládáme a vkládáme zabalené do přepravního boxu. Zákazníkovi tedy stačí pouze odstranit obal, jednoduše sestavit a ihned může vyjet na první projížďku.“

crussis3  crussis4

A u koloběžek se drží stejné strategie. A nejenom to. První co vás zaujme, ne-li přímo nadchne je design těchto strojů. Mám rád krásné věci a rád si je kupuji a tak tomu je i u těchto koloběžek. Barevné kombinace jednotlivých modelů jsou nádherné. To vás odliší od ostatních sportovně zaměřených jezdců s naprostou jistotou. Rám patentově chráněný a v brzdové páce integrovaný zvonek. Zkrátka radost se projet. Nejenom vzhled jejich koloběžek, ale i technické zpracování to je dle mého mínění možno vyjádřit slovy „ Oni jsou o parník jinde.“

crussis5  crussis6

  Poskytnutím první produktové řady však nekončí a jdou dál, stále přemýšlí a vyvíjejí nová vylepšení a osázení svých koloběžek. Prozatím máte na výběr ze čtyř možných modelů koloběžek a to Activ, Urban, Cross a Road. Jiný by se na jejich místě zastavil a jen prodával. Ale to tady nehrozí. Ostatně pokud máte ještě nějakou pochybnost, tak jejich koloběžky testoval i Vašek Jun a byl nadšen. Já osobně pro vás přinesu testy jednotlivých modelů tak jak to dělám já. Přímo na trati a dám jim zabrat, to se spolehněte.

crussis7  crussis8

Pokud vás toto oslovilo a chcete se dozvědět více tak se podívejte na:

www.kolobezky-crussis.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *