Slavnostní předání cen z naší soutěže o koloběžku

Dne 16.dubna 2016 byly předány ceny z naší soutěže o koloběžku MIBO GT. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže a předání cen výhercům proběhlo v Oscar’s Brasserie – Andel’s Hotel Prague.

Ve 14 hodin bylo zahájeno slavnostní předání cen z naší v pořadí již druhé soutěže o koloběžku, kde partnerem soutěže byla společnost MIBO-Koloběžky pro každého a jejich hlavní cena koloběžka z nové edice 2016 MIBO GT.

http://mibogt.cz/

 IMG_8568 IMG_8582

Součástí slavnostního vyhlášení bylo povídání o koloběžkách, kde byl účastníkům připraven program plný videí a poutavého povídání o našich cestách na sever Evropy. Nikdo neodešel zkrátka a největší radost měl samozřejmě výherce hlavní ceny, který po skončení akce nasedl na svojí novou koloběžku a odjel k domovu.

 oskars 1 oskars 2

Zajímalo nás, vzhledem k tomu, že se jedná o výherce, který svůj soutěžní příspěvek zaslal ve verších, kde bere inspiraci pro své básně. Řekl nám následující:

„Jezdím na koloběžce na různé výlety a čerpám inspiraci při jízdě, kterou pak doma dávám do podoby psané, veršované, jež je mi blízká“

 IMG_8588 IMG_8556

Všem účastníkům naší soutěže a partnerské společnosti MIBO bych rád poděkoval a našim čtenářům, kteří s námi ještě nesoutěžili oznamuji, že tato soutěž nebyla v letošním roce poslední a mohou se zapojit do další, která bude v měsíci květnu vyhlášena.

 

 

One thought on “Slavnostní předání cen z naší soutěže o koloběžku

  • 17.4.2016 at 9:32
    Permalink

    Stejně bych řekl že 1 a 2 místo mělo tolik přečtení, oproti ostatním umístěním, že toho bylo možné dosáhnout jen otravným sdílením atp… Samozřejmě první místo bylo zasloužené, ale druhou příčku si dle mého názoru zasloužili jiné, kvalitnější články, protože byly mnohem lépe napsané a obsáhlejší.

    Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *