Radost z přátelství

Moje letošní cesta na sever nebyla od samého začátku zaměřena na žádné velké sportovní výkony hodné uznání od zkušených cestovatelů. Pojal jsem ji meditativně s touhou hledat a následně sdílet nová přátelství nalezená při putování.

  DSCN5521 DSCN5528

  A tak jsem nepolykal  jen kilometry, ale hledal to krásné v každém z nás, to co se vytratilo s postupem doby, to co mi chybí. Lidská radost ze života, nezištně podaná ruka, úsměv ve tváři….zkrátka obyčejné lidství bez přetvářky a klamu, bez honby za super penězi, ještě větším domem či autem. To co můžeme dávat jeden druhému a nestojí nás to nic. Ano, takové věci ještě existují!

  DSCN5612 DSCN5713

  Světe div se a našel jsem! Stále se to neztratilo, pořádný kus toho lidství v nás ještě zbyl. Přeji si, abychom si ho přenesli i do našich všedních životů a dávali dál každičký den. Je jedno, jak daleko a jak dlouho pojedete, ale otevřete svá srdce a někdy se zkuste podívat na svět „ Očima Forresta Gumpa“.

přátelství 5  DSCN5659

 

  Bude to jiný pohled a věřte, že inspirující, probouzející radost ze života. Proto cestuji, proto dělám tento web a proto žiji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *