Koloběhem proti rakovině

Přátelé koloběžci, naši milý čtenáři

Život nás nevodí jen po cestičkách vysypaných růžovými květy a slunečnými dny. Jsou chvíle v životě člověka, kdy obdrží zprávu, že něco není s jeho tělesnou schránkou a s ním samotným v pořádku.

Verdikty ze strany většinou lékařů bývají zdrcující a naše mysl se brání s tím nějak vypořádat. Kde hledat pomoc, na koho se obrátit, když v nás samých nenalezneme řešení a klid?

koloběh proti rakovině

My“ koloběžci „ máme na chmurné nálady zaručený recept a tím je vyrazit se svým strojem někam ven do volné přírody, případně s kamarády a přáteli na výlet. Ale když bude naše mysl zatížena chmurem natolik velikým, kdy ani takováto vyjížďka nepostačí, co uděláme dál?

Hovořím nyní o diagnóze natolik závažné jakou je rakovina. Už při tomto slově mnohým z nás naskakuje husí kůže a děsíme se domyslet. Vždyť my vnímáme život z těch krásných stran a myslíme si, že nás nic takového nemůže potkat. Věřím, že nepotká Vás, ale potká a potkalo jiné. Naštěstí jim přispěchala na pomoc organizace Gaudia-proti rakovině a Vy jako koloběžci máte možnost přijít na pomoc takovým z nás.

http://www.gaudiaprotirakovine.cz/cz/kolobehprotirakovine/

http://kolobezime.cz/info/21-kolobeh-proti-rakovine

https://www.svobodnamysl.cz/

 

“Když jsme byli osloveni, zda se zúčastníme akce na podporu společnosti Gaudia, neváhali jsme ani minutu. Je to pro dobrou věc a mnoho koloběžkářů jistě rádo pomůže svou účastí. Projekt KOLOBĚH PROTI RAKOVINĚ má za cíl podpořit nemocné po psychologické stránce, aby se se svým onemocněním dokázali vypořádat. Nejen na tomto projektu můžeme ukázat, že koloběžka je opravdu pro každého a že je zdraví prospěšná.”

logo koloběžíme

 

Koloběh proti rakovině je benefičním závodem na podporu neziskové organizace Gaudia proti rakovině, která pomáhá lidem s onkologickým a jiným závažným onemocněním.
Zúčastněte se Koloběhu proti rakovině a podpořte tuto činnost. Veškerý výtěžek z akce půjde na poskytování služeb Gaudia, na terapii pro nemocné a jejich rodiny.

Koloběh proti rakovině je nejenom koloběžkový závod, ale i den pro celou rodinu. Účastníky čekají doprovodné aktivity a atrakce pro děti. Každý si bude moci vyzkoušet svou zručnost a výdrž při koloběžkových soutěžích, děti se mohou těšit na poníky.
Podrobnosti naleznete v programu akce.

Koloběh proti rakovině se uskuteční 18. června 2016 na závodišti ve Velké Chuchli

Kolobezime proti rakovine

Areál bude otevřen pro všechny účastníky již od 9:00 hodin.
Závod startuje v 10:00 hodin. Ukončení závodních akcí v 18:00 hodin.

AUTEM

z centra Prahy ulicí Strakonická směrem Strakonice.
Adresa: Radotínská 69/34, 159 00 Praha
VLAKEM

vlaková zastávka Praha – Velká Chuchle. Vlaky jezdí ze zastávky Praha hlavní nádraží (směr Beroun) nebo v opačném směru z nádraží Beroun (směr Praha hl. nádraží).
MHD PRAHA

zastávka MHD Závodiště Chuchle. Pravidelně jezdí autobusové linky číslo 172 nebo 244 z přestupního uzlu Smíchovské nádraží. Případně lze využít vlakové spoje v rámci MHD.

 

 

Doprovodný program bude pro návštěvníky k dispozici po celý den. Na své si přijdou dospělí i děti. Můžete se těšit na následující aktivity:

 • Tahouni
 • Stoj
 • Překážková dráha
 • Dojezd na pět odrazů
 • Časový rozdíl
 • Jízda pozadu
 • Poníci
 • Program pro děti organizovaný naší partnerskou školkou
 • Závodní vyjížďka v délce 14 km začíná v 10 hodin a přihlásit se mohou startující starší 15 let

 

 • Přihlašovat se musí každý, kdo se chce účastnit koloběžkového výjezdu.
  Nemusíte mít nutně koloběžku – zapůjčíme! Ale pozor.  Každý účastník jede na vlastní nebezpečí.
 • Každý přihlášený zaplatí startovné ve výši 600Kč.
  Výměnou za tuto částku pro Vás máme nachystaný startovní balíček plný překvapení a energie. Nápovědou, co můžete nalézt v balíčku, pro Vás mohou být loga našich partnerů. Finální odhalení na Vás však čeká na startu.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *